+37256970609 info@starmedica.ee

Nahahaiguste diagnostika ja ravi

Nahk on meie organismi üldise seisundi peegel. Tihti muutused välimuses näitavad infektsiooni, allergiat ja isegi kasvaja olemasolu. Erinevad nahahaigused tekivad patoloogiliste protsesside arenemise tulemusena.

Reeglina enamus nahahaiguseid on põhjustatud hairetest kesk-ja vegetatiivses närvisüsteemides, siseorganites, endokriinsüsteemides ja ainevahetuses.

Juba esmaste kasvajate tekkimisel või olemasolevate suuruse, värvi ning kuju muutusel või kaebuste tekkimisel tuleb kohe pöörduda arsti poole.

Meie kliinikus nahahaiguste diagnostikaks me kasutame kõige paremat ja kõige kaasaaegsemat Balti riikides optilist süsteemi – videodermatoskoopi FotoFinder dermoscope, mis lubab saada täpset nahapinna pilti edasiseks uurimiseks ja diagnostikaks. Pildi salvestamine arvutimälusse annab võimalust jälgida muutuseid, mis toimuvad kasvajatega pika aja jooksul.

Antud kaasaaegse digitaalse süsteemi abil on võimalik kiiresti diagnoosida melanoomi, mis on tänapäeval kõige levinum ja kiiresti arenev pahaloomuline kasvaja, samuti ka teisi patoloogiaid.

Info! Digitaalne dermatoskoopia.

Digitaalne dermatoskoopia on uuring, mis lubab diagnoosida ja jälgida sünnimärkide (neevuste) ja pigmenteeritud kasvajate arenemise dünaamikat. See on efektiivne mitteinvasiivne meetod pahaloomulise kasvajate ja melanoomi varajaseks avastamiseks ning kõrge riskiga patsientide jälgimiseks.