+37256970609 info@starmedica.ee

StarMedica

StarMedica on kaasaaegne kliinik, mis töötab esteetilise meditsiini ja stomatoloogia valdkonnas.

Meie põhieesmärk on hoolitseda meie klientide eest, koos me loome iludust ja parandame tervist.

Meie esteetilise meditsiini kliinik on professionaalse teeninduse klassikaliste traditsioonide ja stomatoloogia, meditsiinilise kosmetoloogia ning dermatoloogia valdkonnas mitmeaastase ravi ja kaasaaegsete metoodikate kasutamise töökogemusega. Meie kasutame individuaalset komplekslähenemist igale kliendile/ patsiendile.

Meeldiv interjöör, südamlik õhkkond ja soodustustesüsteem muudavad teie kogemuse iluduse ja tervise maailmast unustamatuks!

Meie kliiniku külastamine on suurepärane võimalus muuta oma elu paremaks ja saada enesekindlamaks, vabaneda kompleksidest ja tunnetada meie hoolitust.

Koos me oleme võimelised tähti saavutama!

Ootame Teid!

Meie eelised

Professionaalsus

Meie kliinikus töötavad oma asja professionaalid, parimad arstid mitmeaastase töökogemusega ning spetsialistid kosmetoloogia valdkonnas. Me oleme kursis iluduse valdkonna trendidega ja kasutame kõige uuemaid maailma meetodikaid omas töös.

Kompleksne ja individuaalne lähenemine

Meie töö ei seisne ainult selles, et aidata Teil suurepäraselt välja näha, kuid ka selles, et Te oleks laitmatud ja õnnelikud. Professionaalne meditsiiniline lähenemine, terviseseisundi hindamine, analüüsidele suunamine ja ravi määramine-kõik on kättesaadav meie kliinikus.

Ausus kliendi suhtes

Meie kliinikus Te alati saate täielikku ning korrektset informatsiooni erinevate protseduuride läbiviimise vajaduse kohta. Me ei suru Teie peale seda, mida Te ei vaja, me pakume optimaalseid lahendusi - valiku Te teete ise!

Asukoht

StarMedica kliinik asub maalilises kohas, Tallinnas, Kadrioru ja Pirita vahel. Meil saate täies mahus nautida selle koha privaatsust, vaikust ja looduslikku iludust. Autode lärmist, linnaaskeldusest ja betooniseinadest kaugemal. Värske õhk ja kerge meretuul toovad rahulolu Teie südamesse ning aitavad sukeldada iluduse maailmasse.

Autorimeetodikad

Esteetiliste probleemide lahendamiseks kasutame edukalt oma autoritöömeetodeid, mis olid leiutatud ja testitud aastate jooksul. See lubab meil töötada unikaalselt ning maksimaalselt efektiivselt.

Hinnapoliitika

Protseduur peab olema efektiivne ja see ei pea olema kallis. Mõistlikud hinnad ja teenuste kättesaadavus enamuste inimeste jaoks. Paindlik soodustuste süsteem ja järelmaksu võimalus. Pidulikud kampaaniad ja loteriid, võimalus Teie jaoks võistelda illuduse eest ning võita!