+37256970609 info@starmedica.ee

Karboolhappeline koorimine

Karboolhappeline koorimine on tänapäeva innovaatiline protseduur, mis kuulub laserkoorimise protseduuri. Tänu süsiniku võimendile- nanogeelile, sellel protseduuril saab teoks fotonoorendus. Tehnikat soovitavad juhtivad kosmetoloogid ja dermatoloogid, sest see on ideaalne igas vanuses inimestele, kellel võib esineda erinevaid puudusi ja nahahaigusi. Seda tüüpi koorimine on eriti näidustatud nõrgestatud ainevahetusprotsessidega rasusele nahale, samuti üldisel seisundi paranemisel mis tahes nahatüübil.

Hooldsvahendite protseduurid kosmetoloogia aparaadil Beauty System.

Vaakumipuhastust kasutatakse pinna ja mustuse eemaldamiseks. Vaakumi massaaž- on nii kosmeetiline kui ka ravi toime, kasutatakse vere mirkotsirkulatsiooni parandamiseks, ainevahetuse stimuleerimiseks ning ta aitab kaasa liigse vedeliku ning toksiinide väljaviimisel. Nõela dušš- mustuse eemaldamine õhukese veevooluga surve all

Darsonvalisatsioon- impulssvaheldusvoolu mõju kõrge sageduse ning pingega, aga vähese jõuga, et parandada nahka paremaks, tõsta turgurit ja elastsust ning hoiatada kortsude tekkel. Inkrustratsioon- see on näo sügavpuhastus meetod, mis eemaldab naharasud galvaanilise meetodi abil.

Iontoforees- naha sisseviimine sügavatesse kihtidesse raviaine voolu abil, mis kannab edasi elektrilanegut. Iontoforees tugevdab lümfi- ja vereringet, aktiveerib ainevahetusprotsesse kudedes, suurendab kudede tundlikust süstitavate ravimite ning kosmeetikatoodete suhtes. Näo miolifting/mikrovoolud- kasutatakse näolihaste tõstmiseks, naha parandamiseks, ovaalse näo pingutamiseks, näokortsude vähendamiseks. Näohari- näo ning keha mehaaniline koorimine, mis soodustab ülemise kihi koorumist, silub nahakahjustusi, eemaldab rasva- ja higinäärmeid. Naha ettevalmistamine põhiprotseduurile.

Protseduurid Lipotonic Multiprogram Active Line aparaadiga.

Elektrolipolüüs on rasvarakkude lõhestamine, et vähendada mahtu elektrivoolu abil. Protseduuri ajal muutub tarnitava voolusagedus ja selle laine kuju mitu korda, mis suurendab lipolüütilist toimet koele. Paari protseduuri pärast on tulemus. Elektromotoorne drenaaž on rütmiline lihaste stimulatsioon konkreetses järjestuses, mis põhjustab lümfisüsteemi loomulikku äravoolu ning vedeliku ja toksiinide sisalduse vähenemist. Seda kasutatakse vedelike, toksiinide ja rasvade lahutamise loomuliku eritumise kiirendamiseks. Elektromüostimulatsioon põhineb elektrivoolu mõjul keha lihastele, et luua passiivsed lihaskokkutõmbed. Elektromüostimulatsioon tugevdab ja suurendab lihasmassi.

Müostimulatsiooni protseduurid hõlmavad endast keha korrigeerimise ja näo kontuuri parandamise programmide kompleksi. Protseduuride tulemusena suureneb lihastoonus, lümfi- ja vereringe stimuleeritava lihaskonna piirkonnas, paraneb ainevahetus, rasvapõletamine, oksüdatsiooniproduktide ja toksiinide kõrvaldamine, turgori ja naha elastsuse suurenemine. Näopuhastust kasutatakse lihaste tõstmiseks, naha seisundi parandamiseks, näokontuuride pingutamiseks, näokortsude vähendamiseks.

BB Glow

BB Glow Treatment – See on Aasia kosmeetikute kaasaegne arendus ohutuks ja intensiivseks raviks, valgendamiseks, näonaha noorendamiseks, andes sellele sära ja tervisliku välimuse. Seerumi põhimõte on täiesti ohutu, see on suunatud intensiivsele ravile, silumisele ja valgendamisele ning mis kõige tähtsam – puhtamale naha kiirgusele!

Näidustused:

  • Tume nahatoon
  • Ebaühtlane nahatoon
  • Tedretähnid
  • Pleegitamine (hüpopigmentatsioon)
  • Hüperpigmentatsioon
  • Pigmendi laigud ja vanusepigmendid