+37256970609 info@starmedica.ee

Kas Te soovite parandada oma näo ovaali, aga pole valmis kirurgiliseks operatsiooniks?

Siis see variant on Teie jaoks!

Niidilifting on protseduur, mis on suunatud naha pingutamisele ja noorendamisele kaprolakist ja polüpiimahapest bioinertsete ärakaovate niitide paigaldamise abil. Tänapäeval niidilifting on kõige kaasaaegsem ja ohutum meetod näo ja teiste kehaosade noorendamiseks, selle kõige tähtsam eelis seisneb selles, et ajaga niidid hakkavad ära kaduma, osutades pikaajalist noorendamise effekti – rakkudes aktiviseeruvad kangaste regeneratsiooni ja taastumise loomulikud protsessid (algab kollageeni ja elastiini süntees).

Plasmateraapia on regeneratiivse meditsiini osa ja esteetilises meditsiinis ilmumiseni oli juba laialdaselt kasutatav erinevates valdkondades (ortopeedia, stomatoloogia, implantoloogia, dermatoloogia, kardiovaskulaarne kirurgia).

Metoodika põhimõte on järgnev:

plasma trombotsiidid sisaldavad mitu liiki kasvufaktoreid, nende eesmärk on pärast koesse saabuva trombotsiidi lagunemist, alustada regeneratiivseid (meie juhul ka noorendavaid) protsesse. Plasmas olevad trombotsüüdid ja leukotsüüdid otseselt soodustavad mesenhümaalsete tüverakkude diferentsiaalsus ja jagamist, ning nende degenereerumist kudede uutesse rakkudesse, selle käigus moodustuvad uued veresooned ja mikrotsirkulatsioon. Ühe sõnaga, aktiivselt toimub kangaste regeneratsiooni protsess, kus osalevad patsiendi omad rakud, selle tõttu antud meetodil puuduvad igasugused allergilised reaktsioonid.

Lisaks vananemisvastasele efektile see protseduur annab suurepäraseid tulemusi juustekasvu stimulatsioonil (see on üks kõige populaarsematest alopeetsia ravimise meetoditest).

Trombotsiitidega täidetud plasma kasutamise tulemused on nähtavad juba mitme päeva pärast, nahk on värskem, elastsem, omab värskemat tooni, sügavad ja pinnalised kortsud pehmenevad.

Hea tulemuse saavutamiseks ja hoidmiseks soovitame teha 2 – 4 protseduuri kord aastas või poole aasta tagant.