+37256970609 info@starmedica.ee

Trihholoogia on teaduslik suund dermatokosmetoloogias. Trihholoogia tegeleb juuste ja peanaha ravimise probleemide uurimisega.
Kui on vajalik juuste reaalne taastamine, siis ainult arst-trihholoog saab arvestades kõiki spetsiifilisi erilisusi patsiendi haigusloos, määrata analüüse, peanaha uuringud läbi viia ja efektiivset ravi määrata.

Trihholoogia: diagnostika.

Peanaha ja juuste diagnostika meetodite suurest hulgast meie kliinik kasutab kõige efektiivsemaid:

  • trihhoskoopia – üks laialdaselt kõige kättesaadavam ja efektiivsem meetod trihholoogias, arstil on kohe näha peanaha ja juuste struktuuri. Meetod lubab täpselt hinnata erinevate haiguste tunnuseid tänu trihhoskoopidele -seadmetele, mis on varustatud mitmekordse suurendamisega.
  • fototrihhogramm – üks kõige täpsem diagnostika meetod, sh. aitab määrata juukse arvu nahakatte ühel ruutmeetril, juuste kasvu keskmist kiirust, juuste arvu ja kasvu väljalangemise staadiumitel.
  • juuste spektraalne analüüs – juuste laboriuuring, mõnes, eriti rasketes olukorras lubab määrata organismi mikroelementide koostist ning balanssi, see aitab diagnoosimisel ning avastab juuste probleemide põhjuseid.

 

Peale diagnoosi määramist pakkume järgnevaid teenuseid:

  • valik preparaate juuste raviks ja taastamiseks, valik preparaate juuste koduhoolduseks
  • Darsonvalli füüsioteraapia – impulsiivne vahelduv väikese jõuga, aga kõrgsagedusega ja suure võimsusega vool. Raviefekt saavutatakse selle tõttu, et voolu impulsid avaldavad toimet nahale, paranedes vere tsirkulatsiooni veresoontes. Tulemusena paraneb vereringe, kudede hapniku varustus, juuste juured tugevnevad, taastades ja kiirendades juuste kasvu.
  • juuste mesoteraapia-juuste taastamise invasiivne meetod spetsiaalsete kokteilide abil, mille koostisesse kuuluvad ravimid, vitamiinid, aminohaped. Kuur koosneb 4-8 protseduurist.
  • juuste plasmateraapia-see on kõige aktiivsem juuste kasvu taastamise meetod, mis töötab isegi väga rasketes ja mahajäetud olukordades.

Plasmateraapia on üks kõige kaasaaegsem meetod kosmetoloogias. Aga siiski ta erineb mesoteraapiast ja teistest sarnastest meetoditest. Plasmaliftingu juhul patsiendile ei kohaldata sünteetilisi preparaate, vaid oma vere plasmat. Plasmateraapia läbiviimiseks patsiendilt võetakse veenist väike kogus verd. Verd töödeldakse ümber tsentrifuugis, mille tulemusena arst saab plasmat, mis on rikastatud trombotsüütidega. Seda plasmat viiakse koesse mikroinjektsioonide kaudu. Miks on sellest protseduurist kasu? Kõik on seotud trombotsiitidega. Nad vastutavad mitte ainult vere hüübimise eest, vaid ka eritavad erilisi valke, mis stimuleerivad rakkude kasvu ning protsesse.